A+ A A-

Historia NZOZ Laboratorium Analityczne "LABAL" s.c.

Na elbląskim rynku istniejemy od dziesiątków lat - najpierw w strukturach Wojewódzkiego Szpitala, potem SZOZ, później Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Elblągu.

Samodzielnie, jako NZOZ Laboratorium "LABAL" s.c. funkcjonujemy od 1999 r. stale rozwijając się i dbając przede wszystkim o utrzymanie wysokiego poziomu naszych usług.

Posiadamy nowoczesną aparaturę laboratoryjną gwarantującą wysoką jakoś i precyzję analiz wykonywanych w naszym laboratorium.

Jakość wykonywanych przez nas wyników badań gwarantuje codzienna kontrola wewnątrz laboratoryjna.

W celu uzyskania niezależnej i obiektywnej oceny wiarygodności naszej pracy uczestniczymy w badaniach porównawczych w ramach krajowej i międzynarodowej zewnętrznej kontroli jakości.

Wiarygodność naszej pracy potwierdzają bardzo dobre wyniki kontroli uzyskiwane w ogólnopolskich i międzynarodowych programach kontrolnych:

- Powszechnego Programu Oceny Wiarygodności Wyników Badań Laboratoryjnych, organizowanego przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi - w programie tym uczestniczymy od 1975 r.

- Międzynarodowego programu kontroli PREVECAL - uczestniczymy w nim od 2004 r.

Personel naszego laboratorium to zespół odpowiedzialnych i doświadczonych fachowców - diagności laboratoryjni i technicy analityki medycznej z wieloletnim stażem i olbrzymim doświadczeniem zawodowym.

Pielęgniarka posiada wieloletnie doświadczenie w pobieraniu krwi - nawet u niemowląt, co bardzo doceniają młode mamy.

Na bieżąco wprowadzamy nowe analizy w zależności od zapotrzebowania pacjentów i lekarzy.
Sign In or Create Account